מרכז מכונות התפירה נוסד בשנת 1939, את החנות ניהלה במשך כל השנים משפחת פוגלר, בני המשפחה מומחים במכונות תפירה. את החנות כיום מנהלים יעל ודני.

יעל, מורה לחינוך מיוחד בתפקידה הקודם וכיום מומחית בתפירה ושימוש בכל סוגי מכונות התפירה. דני, בוגר מכללה מקצועית בגרמניה במגמת מכונות תפירה, מומחה בתיקון כל סוגי מכונות התפירה.

לדני ויעל יש בחנות תצוגה נרחבת של כל מכונות התפירה הביתיות המשווקות בישראל, כמו כן מלאי גדול של חלקי חילוף למכונות התפירה גם לאלו שנמכרו לפני עשרות שנים. ובנוסף לזאת מלאי גדול של חוטי תפירה, מספריים, מוצרי סדקית בסיסיים,  שמן מנועים וכו'.

יעל ודני אשר מנהלים יחדיו את החנות במשך כ 28 שנים, מתמקצעים במתן שרות אמין, יעיל ואדיב לצרכן לפני, במהלך ואחרי רכישת המכונה.

בחנות ניתן לרכוש מכונות תפירה ביתיות ותעשיה קלה, חדשות   ומשומשות. יש אפשרות להחליף מכונות תפירה ישנות   בחדשות   (Trade in). ברשותנו  מעבדת  תיקונים  גדולה ומשוכללת לתיקון כל סוגי מכונות התפירה.

בחנות ניתן לקבל הדרכה ויעוץ חינם ללא תשלום, לכל לקוח. צוות החנות ישמח לייעץ ולפתור בעיות הנובעות מהשימוש במכונה, אנו בעלי ניסיון וידע רב שנים ומומחים בכל סוגי המכונות כגון: סובינה, הוסקוורנה, פפאף, ברנט,ברנינה, זינגר, ברדר, יוקי, מרדיקס, אולטרה, ווריטס, ג'נומה, אלנא ועוד.
בחנות תצוגה מרשימה של  מכונות תפירה עתיקות לתצוגה והנאה.

חנותנו עומדת בקשרים עסקיים הדוקים עם חברה גדולה הממשיכה של חברת ריקרד היפנית, מהמפעילים הגדולים בעולם בייצור מכונות תפירה איכותיות. המפעל מייצר ומשווק לכל החברות הגדולות בעולם כגון: זינגר, סובינה, הוסקוורנה ועוד.

פוגלר מרכז מכונות תפירה בישראל